Mēs uzrunājam savus potenciālos klientus nozarēs, kuras šobrīd saskaras ar epidemiloģiskās drošības jautājumiem - kopstrādes birojus, viesnīcas, sanatorijas, moteļus, pansionātus, sociālās mājas, bērnudārzus, studentu kopmītnes, uzņēmumus ar apmeklētāju centriem.
 Citu starpā arī potenciālos attīstītājus, kas šobrīd izvērtē iespējas labiekārtot, renovēt vai veidot no jauna publiski pieejamas telpas.
 Savos pakalpojumos esam ietvēruši interjera izstrādes pakalpojumus, kas izriet no ilggadējas pieredzes un izstrādātiem projektiem MF7 SIA, taču klients ir brīvs savā izvēlē un mēs - daudzveidīgai sadarbībai un piedāvājumiem.
 Mūsu mērķis ir parādīt iespējas un risinājumus, ko var izdarīt ar mūsdienīgu tekstilu, kura antibakteriālās īpašības publiskai telpai piešķir papildus aizsardzību  un estētiskās kvalitātes. 
Papildus kvalitāte ir arī visu audumu ugunsdrošība.
 Vajadzība interjeru papildināt ar antibakteriāliem audumiem, bieži nozīmē arī citas vizuālas izmaiņas jau esošajā telpā, tādēļ vienkāršotais interjera projekts ir visbiežāk izmantotais papildus pakalpojums.
 Iesakām klientam pasūtīt tekstila izstrādājuma parauga šūšanu. Paraugi visbiežāk tiek šūti krēslu pārvalkiem. Tas ir maksas pakalpojums, kura summa tiek atņemta no kopējās tāmes summas, ja projekts tiek realizēts. Katram paraugam tiek izstrādāta sava piegriezne un paraugs tiek šūts no izvēlētā auduma.
 Veicam kompleksu logu dekorēšanas projekta izstrādi un realizāciju, tai skaitā visu elementu piegādi un montāžu.
 Piedāvājam arī žalūzijas no antibakteriāla materiāla.
 Savam darbam dodam divu gadu garantiju.
 Mēbeļu izgatavotājiem piedāvājam vairumtirdzniecības cenas. Dizaineriem un dizaina birojiem - projekta cenu.
 Pabeigts projekts - laimīgs klients, sadarbības partneris un mēs!